September 2018

Co očekávat od Sebevražedného oddílu 2? První střípky hovoří o návratu Harley Quinn, Jokera a Deadshota

23. september 2018 at 12:09 | Katty
zdroj: tvguru.cz

Jeden ze scénáristů Sebevražedného oddílu (Suicide Squad) potvrdil, že scénář k pokračování prvního dílu je hotový. "Dokončili jsme náš návrh a jsem na to opravdu hrdý." prozradil Todd Stashwick magazínu Discussing Films.
První díl, který vyšel v létě roku 2016, byl v očích kritiků zklamáním a podle některých dokonce katastrofa. Co se týká diváků, ti ukázali, že se jim film líbí a chtějí vidět, jak si jejich oblíbené postavy povedou i v dalším díle. Tvůrci zatím neprozradili obsazení nebo bližší informace, ale dá se předpokládat, že se Will Smith (Deadshot), Margot Robbie(Harley Quinn) i Jared Leto (The Joker) v pokračování objeví.
Už teď je jisté, že Caru Delevingne jako Enchantress neuvidíme. Na oficiální obsazení si ale ještě budeme muset počkat. Natáčení by mělo začít na podzim roku 2018, avšak kvůli nabitému programu Margot Robbie, která by měla zazářit i v připravovaném filmu Birds of Prey, je start natáčení posunut na rok 2019. Podle slov scenáristy bude mít Suicide Squad 2 vzrušující příběh, který nám odkryje spoustu nového o postavách z jedničky.
Žádné informace ohledně zápletky, ještě nebyly vydány, ale už teď můžeme spekulovat o tom, co se bude dít. Podle většiny fanoušků bude základ filmu stejný jako v jedničce- Amanda Waller pošle svůj tým do boje s pochybami, jestli se vrátí živí. Některé zdroje uvádějí, že do děje více zasáhne The Joker v podání Jareda Leta. Warner Bros. ještě nezveřejnili datum premiéry, ale můžeme jí očekávat na konci roku 2019 nebo v první polovině 2020.Fear of god

8. september 2018 at 9:05 | Katty
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Novž photoshoot

5. september 2018 at 17:41 | Katty
image host image host image host image host

Jared překvapil svojí faninku v jejím bytě.

4. september 2018 at 17:46 | Katty
Zdravím vás po prázdninách. Doufám,že jste si je všichni parádně užili. A schválně, co byste na takový překvápko řekli vy?