Nový klip k "Rescue Me"

12. june 2018 at 14:32 | Katty
Je to pár vteřin co mi ve schránce přistál mail od 30STM s osobním vzkazem od Jareda. A k tomu připojený nový klip. Upozorňuji,že nejsem v osobním kontaktu s kapelou. Mail obdrželi všichni kdo dostávají newslettery.

V osobním vzkazu od Jareda je popsáno o čem song je.

"Rescue Me je píseň o bolesti, píseň o posílení, píseň o víře a píseň o svobodě.

Svoboda od vraku vaší minulosti. Svoboda od otroctví sebe sama. A svoboda přijímat všechny sliby, které život nabízí.

Je to také píseň o brutální válce, kterou mnozí z nás bojují proti strachu, depresi a úzkosti v naději, že bychom mohli jednoho dne žít život plný štěstí a snů.

Bolest nerozlišuje. Může nás to ovlivnit. V našem těle. Naše srdce. Naše mysl. A často, když je tato bolest emocionální nebo duševní, se obáváme mluvit.

Nikdo z nás není pořád "ok". A neměli bychom mít stigma, když nejsme. Jak můj bratr, tak i já, máme vlastní intenzivní osobní bitvy, a to je a stále se mění život. Snažím se pamatovat, že právě za nejtemnějšími dny čekají nejjasnější a nejvíce odměňující okamžiky. A ta změna je vždycky za rohem.

Chtěl bych poděkovat všem za to, že jsem v tomto videu byl tak statečný, nezištný a zranitelný. Emoce a upřímnost sdílely mě velice a doufám, že to pro vás stejně udělá. Jsem velmi hrdý a vděčný za to, že jsem spolupracoval s jedním z mých hrdinů - mistra filmu a režiséra Markem Romankem. Je to poprvé za třináct let, když jsem neřídil naše videa. Byl to dárek, aby ho naložil tak milostivě a dodával něco tak hluboce jednoduchého a krásného.

Pokud si myslíte, že někdo ve vašem životě potřebuje pomoc, zeptejte se jich, zda jsou v pořádku a ujistěte se, že vědí, že jste tam pro ně. A pokračujte. Pomoci však můžete.

Pokud ubližujete, můžete to projít. Řekněte někomu, komu důvěřujete. A prosím, nezapomeňte požádat o pomoc.

Chcete-li získat další informace nebo hledat pomoc pro vás nebo někoho, koho znáte, podívejte se na následující organizace:

Centrum pro léčbu léčby - http: // www. changeadvocacycenter.org/
Změna směru - https: //www.changedirection. org /
Textová krize - https: //www.crisistextline. org /
Suicide Prevention Lifeline - https: // suicidepreventionlifeline.org/
Světová federace pro duševní zdraví - https://wfmh.global/"

Jared Leto

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama