June 2018

Jared Leto bude pít krev

29. june 2018 at 9:56 | Katty
Zdroj: CSFD.CZ
Je to pár dní zpátky, co Sony oznámilo práce na superhrdince Silk, která by se tak měla přidat ke vznikajícímu vesmíru okolo nového Spider-Mana. Ten zatím čítá pouze Venoma s Tomem Hardym (Počátek), do budoucna by se k němu však měli přidat taky zlodějky Silver & Black nebo upíří antihrdina Morbius the Living Vampire. A právě poslednímu zmíněnému se čerstvě upsal oscarový herec Jared Leto (Sebevražedný oddíl), který si tak v chystaném pavoučím spin-offu zahraje hlavní roli. Zároveň s ním byl oznámen i Daniel Espinosa (Život, Dítě číslo 44) na pozici režiséra. Scénář k filmu sepsali Burk Sharpless a Matt Sazama (Drákula: Neznámá legenda, Bohové Egypta).<image host/span>

Shannon v "Rescue me"

13. june 2018 at 11:15 | Katty
image host image host image host image host image host image host image host image host

Nový klip k "Rescue Me"

12. june 2018 at 14:32 | Katty
Je to pár vteřin co mi ve schránce přistál mail od 30STM s osobním vzkazem od Jareda. A k tomu připojený nový klip. Upozorňuji,že nejsem v osobním kontaktu s kapelou. Mail obdrželi všichni kdo dostávají newslettery.

V osobním vzkazu od Jareda je popsáno o čem song je.

"Rescue Me je píseň o bolesti, píseň o posílení, píseň o víře a píseň o svobodě.

Svoboda od vraku vaší minulosti. Svoboda od otroctví sebe sama. A svoboda přijímat všechny sliby, které život nabízí.

Je to také píseň o brutální válce, kterou mnozí z nás bojují proti strachu, depresi a úzkosti v naději, že bychom mohli jednoho dne žít život plný štěstí a snů.

Bolest nerozlišuje. Může nás to ovlivnit. V našem těle. Naše srdce. Naše mysl. A často, když je tato bolest emocionální nebo duševní, se obáváme mluvit.

Nikdo z nás není pořád "ok". A neměli bychom mít stigma, když nejsme. Jak můj bratr, tak i já, máme vlastní intenzivní osobní bitvy, a to je a stále se mění život. Snažím se pamatovat, že právě za nejtemnějšími dny čekají nejjasnější a nejvíce odměňující okamžiky. A ta změna je vždycky za rohem.

Chtěl bych poděkovat všem za to, že jsem v tomto videu byl tak statečný, nezištný a zranitelný. Emoce a upřímnost sdílely mě velice a doufám, že to pro vás stejně udělá. Jsem velmi hrdý a vděčný za to, že jsem spolupracoval s jedním z mých hrdinů - mistra filmu a režiséra Markem Romankem. Je to poprvé za třináct let, když jsem neřídil naše videa. Byl to dárek, aby ho naložil tak milostivě a dodával něco tak hluboce jednoduchého a krásného.

Pokud si myslíte, že někdo ve vašem životě potřebuje pomoc, zeptejte se jich, zda jsou v pořádku a ujistěte se, že vědí, že jste tam pro ně. A pokračujte. Pomoci však můžete.

Pokud ubližujete, můžete to projít. Řekněte někomu, komu důvěřujete. A prosím, nezapomeňte požádat o pomoc.

Chcete-li získat další informace nebo hledat pomoc pro vás nebo někoho, koho znáte, podívejte se na následující organizace:

Centrum pro léčbu léčby - http: // www. changeadvocacycenter.org/
Změna směru - https: //www.changedirection. org /
Textová krize - https: //www.crisistextline. org /
Suicide Prevention Lifeline - https: // suicidepreventionlifeline.org/
Světová federace pro duševní zdraví - https://wfmh.global/"

Jared Leto


Tomo už není součástí Thirty seconds to Mars.

12. june 2018 at 13:38 | Katty


Na časové ose kapely Thirty seconds to Mars dnes přibude další významný milník. Dnes na svém Twitteru Tomo oznámil,že už dál nebude součástí Thirty seconds to Mars. Tomo byl součástí kapely od roku 2003, tedy 15 krásných let.
V dopise na rozloučenou poděkoval Jaredovi a Shannonovi za šanci být součástí 30STM a splnit si tak jeden ze svých snů. Dále poděkoval fanouškům za tu neuvěřitelnou energii,kterou ho nabíjeli. Každý v životě má občas pocit,že to co dělá už ho nenaplňuje, to samé teď zřejmě prožívá i Tomo.
Tomo dále prosí fanoušky aby nebyli smutní. Prý je to dobrá věc pro všechny.

Sama za sebe musím říct,že pro mě Tomo bude vždy součástí 30STM už navždy, zanechal v kapele svůj odkaz.
Přeji Tomovi jen to nejlepší v jeho životě ať už ho jeho kroky zavedou kamkoliv. Kdo ví,třeba teď s Vicki založí rodinu. Třeba se jeho kroky za čas s Jaredem a Shannem zase protnou. Teď nám však nezbývá než se s jeho odchodem smířit.
Je na čase říct DĚKUJU. Díky za tvůj talent,za neutuchající optimismus, za tvůj smích.

Zde je v plném znění Tomův dopis.

image host
image host

Joker v podání Jareda Leta dostane vlastní film!

9. june 2018 at 9:23 | Katty

Zdroje z Variety hlásí, že Warner Bros. aktivně pracuje na sólovce pro Jokera z DCEU. Znovu si ho zahraje Jared Leto, který tak rozšíří mytologii kolem své postavy debutující v Suicide Squad. Sólovka má kromě toho připravit půdu pro další DCEU filmy vycházející nejen ze světa Suicide Squad a Jokerova okolí.

Samotný Leto má být výkonným producentem a zajistit tak, že mu studio znovu nesestříhá polovinu scén a neukáže mu záda. Vynikající herec tak dostane šanci na reparát a mnohem více minutáže na stříbrném plátně.

Kromě toho se plánuje i samostatný film pro Harley Quinn. V něm jí mají sekundovat její kolegyně z Birds of Prey komiksů, a tedy ženský výkvět Gothamu.

Kromě toho jsme měli dostat i týmovku Harley s Jokerem, která teoreticky může přijít až po těchto dvou sólovkách. Těžko pak říci, jakou roli budou mít obě postavy v plánovaném Suicide Squad 2.

Osobně se nám tato zpráva udělala radost, protože věříme, že Leto má na víc a jednoznačně nám jako Joker má co nabídnout. Nyní už jen sehnat kvalitního scenáristu a režiséra. Projekt nebude mít ustláno na růžích, ale Leto to snad s Warnerem ukočíruje.

Je důležité, abyste si tuto sólovku nemýlili s plánovaným Jokerovým filmem od Todda Phillipse v produkci Martina Scorseseho. Má jít o snímek mimo DCEU a spekulovalo se, že klauna si v něm zahraje Joaquin Phoenix. Až čas ukáže, co za bordel to s DC filmy ve Warneru vládne. Doufáme, že se už brzy dozvíme vše potřebné.

Letův Joker dostane vlastní film

6. june 2018 at 17:49 | Katty
ZDROJ: CSFD

Na začátek by se hodilo říct, že veškeré novinky týkající se vznikajícího DC vesmíru je nutno brát s velkou rezervou. Studio Warner Bros. už v minulosti oznámilo hodně věcí, kromě nejbližšího Aquamana, již natočeného Shazam! a pokračování Wonder Woman, bychom ale za žádný z oznámených projektů ruku do ohně rozhodně nedali. Podle nejnovějších zpráv to však vypadá, že studio je připraveno dát druhou šanci postavě Jokera v podání Jareda Leta (Blade Runner 2049). Ten se objevil v Sebevražedném oddílu z roku 2016, jeho role ale byla nakonec velice limitovaná a to se nelíbilo jak fanouškům, tak samotnému herci. Ten koneckonců svoje zklamání dával hlasitě najevo. Podle zprávy z Variety se herec nicméně dohodnul se studiem a společně teď Jokerovi chystají samostatný film. Ten by neměl mít nic společného s chystanými filmy o Harley Quinn s Margot Robbie (Já, Tonya), a zároveň bude ignorovat již dříve oznámený origin Jokera od Todda Phillipse (Pařba ve Vegas) s Joaquinem Phoenixem (Her) v hlavní roli. Zatím není známo, kdy by měl film jít do produkce, momentálně se hledá scenárista. Pokračování Sebevražedného oddílu by se mezitím mělo začít točit někdy v příštím roce.

Tak co říkáte, těšíte se na samostatný film s Jokerem?