50 shades of Jared Leto 35.kapitola

31. may 2013 at 18:02 | Katty |  50 shades of Jared Leto

"myslím,že vím přesně co s nimi provedu." jo vím přesně jak je využiju. Myslím,že zítřek bude parádní den. "tak dík teda. A hele ať ti ta operace dobře dopadne."
Loučíme se a já odcházím domů. Rovnou si to mířím za Natalii a Ethanem do ložnice. Rovnou mezi dveřma tasím otázku co chystají na zítra. Oba ke mně vzhlédnou, Natalie od časopisu,který si prohlíží v posteli a hlavu si podpírá rukou a Ethan od mobilního telefonu.
"No tak dopoledne chceme jít nakupovat,Ethan potřebuje nové věci. Boty, bundu a tak."
"A taky brusle" dodává Ethan
"Já,ale momentálně nemám na nový brusle" sedá si "cos chtěl?" obrací se na mě
"Dostal jsem od Jesse dva lístky na zítřejší zápas Kings" jen to vyslovím, Ethan zbystří a otáčí se na mě s očima navrch hlavy "napadlo mě,že tady by jistě našli uplatnění."
"My půjdeme na zápas?" skáče na nohy,dvěma rychlými kroky ke mně přiskočil a já mu lístky podal,následně natáčí hlavu k Natalii a já dělám to samé.
"Už to tak vypadá" vzdychla jenom
"Paráda" vyjískl " to je play off." posadil se k ní na postel a ukazoval ji lístky
"to je skvělí" usmála se děkuju za artikulovala němě,jen přikývnu a odcházím.

Večer jsme se rozhodli strávit u televize, Ethan našel několik dobrých filmů tak jsme se rozhodli je s kouknout. Ethan zrovna páruje DVD přehrávač s televizí,zvládá to sám tak ho opouštím a odcházím za Natalii,která v kuchyni připravuje popcorn. Obcházím snídaňový pult, stoupám si k ní a přitlačím si ji na vlastní tělo. Tisknu rty pod její ucho,jen se zahyhňá a já pokračuju dál,vsaji její ušní lalůček a jemně ho ožďubuju zubama. Levou rukou si ji přitahuju blíž k sobě a pravačkou postupuju níž do jejího klína.
"Panebože" procedí skrze zuby když se konečně dopracuju k jejím kalhotkám a začnu ji lehce třít "tohle nejde. Ethan je hned vedle"
"Ethan mám o zábavu postaráno, zapojuje DVD."špitnu ji do ucha a pokračuju v nastalém tempu. Zapře se o linku a sama se natlačí víc ke mně a umožňuje mi tak více prostoru k manévrování ve svých kalhotkách.
Zrychluje se jí dech, zaklání hlavu a opírá si ji o mé rameno. Všímám si,že má zavřené oči.
"To je ono,poddej se tomu" nabádám ji jemně zatímco v ní prstem kloužu tam a zase zpátky
čím vyšší tempo nastavuju tím víc mi vychází vstříc, dusí v sobě jeden sten za druhým, ale stejně z ní po chvilce jeden menší vychází. Zvyšuji tempo ještě víc,to už Natalie lape po dechu neskutečně .
"Už bude ten popcorn?" ozývá se najednou Ethan z obýváku,ale my se nenecháváme vyvést z míry.
"No jasně,že už bude" dodávám naprosto v klidu a dál pokračuji ve dobývání Nataliinýho vrcholu "viď Natalie"
"Jo,už budu" vzdychne,v tu samou chvíli vrcholí,hroutí se na linku a já z ni kloužu ven. Umývám si ruce a vyndávám popcorn z mikrovlný trouby. Kouknu na Natalii,ještě stále je opřená o linku a zhluboka oddychuje .Přicházím k ní, nakláním se a do ucha ji špitnu " pomsta je sladká" odcházím i s miskou popcornu k Ethanovi do obýváku.
"Kde je ségra" otáčí se na mě
"Myslím,že se šla převlíknout do něčeho pohodlnějšího." usazuju se
"Aha. A budeme na ni čekat nebo to můžu pustit?"
"Klidně to pusť, Nat za chvíli příjde"
Pouští film a já sleduju úvodní titulky. Natalie se k nám opravdu po chvilce připojuje.
Film začíná pohledem na několik vesmírných observatořím,které se ve film jmenují Majáky stejně jako celý projekt,tedy Maják. Zrovna tam mluví jakýsi vědec o tom,že se pokoušejí navázat spojení s mimozemnskou civilizací. Film pokračuje, je zábavné sledovat zřejmě hlavního hrdinu jak se snaží získat dívku,kterou poznal v baru, tím,že se vloupal do samoobsluhy pro kuřecí burrito a při tom zdevastuje půl obchodu.
"Blbec" poznamenávám.
"Nech toho" drkne do mě Natalie " je to od něj milý."
"Milý? Neblázni. Je to uhozený ,vloupat se do obchodu kvůli nějaký pšeničný placce a kuřecímu masu. Promiň.,ale za to žádná holka nestojí." mrknu na ni.
"Můžete zmlknout?" otáčí se na nás Ethan. A my s Natalii opět začínáme sledovat film.
Po 15 minutách filmu zjišťuji,že jednu z vedlejších rolí ztvárňuje Rihanna, jen co ji na obrazovce uvidím protáčím oči. Ona neumí ani pořádně zpívat a pochybuju,že umí i pořádně hrát,ale nechci nic říkat aby mě zase Ethan nesjel.

"Hele Nat, takhle ostříhanej vypadá jako Chon. Co myslíš?" otáčí se na sestru a prstem ukazuje na obrazovku,kde hlavní hrdina,mimochodem jmenující se Alex Hopper, zrovna střílí penaltu.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Suzy Suzy | Web | 3. june 2013 at 14:45 | React

prepač že až tak neskoro ale cez vikend som mala fakt minimum času...ale je to proste.....:D:D ja ani neviem čo mam povedať...PARADA ako vždy ...:3

2 Wer Wer | 4. june 2013 at 22:39 | React

Juuuuu Oni koukaj na Battleship :D :D :P

3 Katty Katty | Web | 5. june 2013 at 15:07 | React

jj koukají koukají [2]: :-D  Battleship je jeden z mých oblíbených filmů loňského roku tak jsem ho zakomponovala do příběhu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama