50 shades of Jared Leto 34.kapitola

30. may 2013 at 19:18 | Katty |  50 shades of Jared Leto

"čau" pozdraví se oba navzájem "ségra si tě vzala na víkend?" pronesla v žertu Jamie "vaši budou mít doma klid" dodala nakonec. Ethan se na Natalii nechápavě podívat a Jamie provedla to samé na mě.
Já se jen omluvně podíval na Natalii.
"řekla jsem něco blbě?" dožaduje se vysvětlení
"ségra mě na víkend vytáhla z děcáku" řekl naštvaně
"Tak to jsem nevěděla." koukla na mě s dalším svým pohledem proč-jsi-mi-nic-neřekl
"To nic Jamie." ujišťovala ji Natalie "nic se neděje"
"Omlouvám se"
"To je v pohodě" ujišťuju ji
Nastalo takové to trapné ticho.
"Taky jsem tam byla" prohodila Jamie nakonec,Natalie s Ethanem na ni hodili tázavý pohled " v děcáku"
"vážně?" zbystřil najednou Ethan,zdá se,že ho zaujala. Už nevypadal tak naštvaně.
"Jo" vypískla jako kdyby oznámila něco fantasticky neuvěřitelného.
"Jak dlouho?" zajímal se
"15 let"
"tak dlouho?" valí oči Natalie
"Jo" koukla teď na Ethana " ty máš,ale aspoň někoho kdo o tebe stojí."
"Jamie" napomenul jsem ji mírně, rozhodně není pravda,že jsme o ni nestáli,alespoň si to dodnes namlouvám. "to není pravda" dodávám nakonec
"že ne?" otáčí se na mě přísně "Tak proč jsem v tom blbým domově trčela celých 15 let? Víš jaký to vůbec je? Být tam zavřenej a čekat jestli si pro tebe někdo přijde?"
"Ne" kroutím skloněnou hlavou, cítím se jako bych právě něco provedl,jenže není moje chyba,že se naši k tý situaci nedokázali postavit čelem. "promiň" pronesla,ale nakonec "asi je to pro mě pořád citlivé" následně se otočila k Natalii a Ethanovi " ale i přesto všechno,děcákem život nekončí. Řekla bych,že tě naučí jak se v životě neztratit a mít ostrý lokty. A navíc ty tam dlouho nezůstaneš, to mi věř." začala sbírat papíry s textama a soukat je do desek " hele bude možný si to projet s kapelou? Nebude to klukům vadit? Chci si to projet komplet než to předložím před Crockerovovou. A jestli se jí to nebude líbit tak jí řeknu,že na to kašlu a hodím ji to na hlavu."
"Hele Jamie napsat takových písniček ještě tak jedenáct a máš materiál na skvělí CD. Hvězda snů je skvělá. Vystihuje cíl,kterým se ubíráte. Na to,že je to tvoje prvotina tak je to celkem slušný."
Začal ji zvonit mobil,zalovila v kabelce a vytáhla ho
"To je Jess,je před domem. Skočím pro něj" vyskočila na nohy a vyběhla z domu.
Zůstal jsem tam s Natalii a Ethanem sám. Otáčím jsem se ke klavíru a začínám hrát City of Angels. První sloku a refrén jsem promlčel a začal už druhou slokou. To už vešli i Jamie s Jessem. Jen kývnu hlavou na pozrav a pokračuju v hraní."
...City of Angels......" končím a prsty mi opět kloužou po klávesách.
"Ahoj Jessi" zdravím ho. Jess je přesný prototyp úspěšného sportovce,podle mě, od hlavy k patě oblečený do značkového oblečení svých sponzorů,na hlavě má usazenou kšiltovku Rockstar otočenou kšiltem dozadu. "jak je chlape?"
"ujde to. Shop prosperuje, na tratích se mi daří a po boku mám tvoji sestru. Jsem šťastnej chlap."obejme Jamie majetnicky kolem pasu. Ta se na něj usměje a následně ho políbí.
"Tak to rád slyším."
"A co ty?"
"Já se mám fajn,makáme na desce,za několik měsíců ji vydáme a pak razíme na tour. Jo a mám spolubydlící" otáčím se k Natalii sedící k křesle. "to je Natalie,moje spolubydlící"
Pozdraví se,dokonce si podají ruce,chvíli spolu konverzují,ale pak se Natalie zvedá a odchází,pravděpodobně za Ethanem,který během mého rozhovoru s Jessem odešel.
"No a my už asi taky půjdem. Máme ještě spoustu práce a Jess se navíc musí sbalit."přehazuje si Jamie brašnu přes rameno.
"Balit?" divím se " ty vyrážíš na další závod?"
"Ne, vyrážím do nemocnice. Zítra nastupuju. Konečně mi vyndají ty šrouby z ramene."
"Zítra je,ale sobota" pozastavuju s nad termínem nástupu.
Jo,ale můj doktor si zřejmě řekl,že obětuje jednu sobotu na rameno jednoho závodníka. Jsem rád,že to budu mít za sebou. Nebaví mě pokaždý pískat když na letišti projdu rámem." Nad tím se jen pousměju,ale pak už opravdu odchází. Vyprovázím je až k autu.

"Málem bych zapomněl" otáčí se na mě a ze zadní kapsy kalhot tahá dva lístky a předává mi je, zjišťuju,že jsou to lístky na zítřejší hokejový zápas mezi Kings a Bruins. "já je jaksi nevyužiju,tak třeba můžeš jít s Shannonem,nebo je někomu dej. Mě je to jedno."
 

2 people judged this article.

Comments

1 #Death by Eva. #Death by Eva. | 30. may 2013 at 19:45 | React

Opäť užasné. :-) Teším sa na ďalšiu. ;-)

2 Suzy Suzy | Web | 30. may 2013 at 20:13 | React

presne ako komentár nadomnou :) úžasné a neviem sa dočkať ďalšej časti :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama