Polonahý Jared Leto, zebry i striptérka. 30 Seconds To Mars představili úžasný klip!

23. april 2013 at 15:15 | Katty |  30 seconds to Mars
Zdroj: T-music.cz

30 Seconds To Mars patří ke kapelám, jejichž klipy připomínají spíš krátké filmy. A podobně je na tom i jejich nové video Up In The Air.
Osm a půl minuty - to není úplně běžná stopáž videoklipu. Jo, 30 Seconds To Mars natočili další malé umělecké dílo. Podepsaný pod ním není nikdo jiný než Jared Leto. Pod pseudonymem Bartholomew Cubbins klip režíroval, produkoval a dokonce má na triku i střih.
Klip je působivou koláží více či méně bizarních výjevů. Hostuje v něm spousta hvězdných hostů. Možná jste poznali známou modelku, striptérku, tanečnici, herečku a ex-manželku Marilyna Mansona Ditu Von Teese. To je ta, co si osedlala růžového mechanického býka. Své umění v klipu ukazují i úspěšné gymnastky a zlaté olympijské medailistky z Londýna McKayla Maroney a Jordyn Wieber. Mezi dalšími nechybí spisovatel Neil Strauss nebo Ashley Smith, modelka s pravděpodobně největší dírou mezi zuby.
Jared Leto si pro natočení Up In The Air pronajal i takovou menší ZOO. Ve videu se míhají zebry, lev, had nebo vlk.
Už za necelý měsíc se na trhu objeví nové album 30 Seconds To Mars, Love Lust Faith + Dreams. A co je další dobrá zpráva, v červenci se Jared Leto a spol. představí na Rock for People v Hradci Králové.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mysteria Mysteria | Email | Web | 23. april 2013 at 19:35 | React

Dneska jsem ho viděla na Óčku ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement