30 Seconds To Mars v květnu vydají nové album!

19. march 2013 at 14:10 | Katty |  30 seconds to Mars
Bravoweb.cz

Nové album "Love Lust Faith + Dreams" vyjde už 20. května!Jedná se již o čtvrté studiové album kapely, které je nástupcem kritiky vychvalovaného alba "This Is War", na jehož podporu kapela za dva roky odehrála 311 koncertů v cca 60 zemích na šesti kontinentech pro téměř tři miliony fanoušků a tím se dostala do Guinessovy knihy rekordů za nejvíc odehraných koncertů k jednomu albu.

Producentem alba je sám frontman kapely Jared Leto, který si ke spolupráci přizval Steva Lillywhita (The Rolling Stones, U2, Dave Matthews Band), který s kapelou spolupracoval už i na předchozím albu kapely "This Is War". O cover se postaral renomovaný britský umělec Damien Hirst.
A nebyli by to 30 Seconds To Mars, aby si nepřipravili něco opravdu speciálního! Jejich nový singl "Up In The Air" měl totiž včera premiéru na Mezinárodní vesmírné stanici, kde ho astronaut Tom Marshburn pustil do vesmírného éteru, zatímco mu kapela byla k dispozici v Houstonské velící centrále, aby si s ním na dálku popovídala! Až potom se singl dostal do celosvětových rádií a dnes už je k mání u všech prodejců digitální hudby včetně iTunes, kde je současně spuštěn i předprodej nového alba "Love Lust Faith + Dreams". Fanoušci, kteří si album na iTunes předobjednají, budou mít track "Up In The Air" k dispozici k okamžitému stažení.

Kapela nové album představí i naživo v roli headlinerů festivalu Rock For People, který se uskuteční ve dnech 2. - 5. 7. 2013!


Track list alba "Love Lust Faith + Dreams":


1. Birth
2. Conquistador
3. Up In The Air
4. City Of Angels
5. The Race
6. End Of All Days
7. Pyres Of Varanasi
8. Bright Lights
9. Do Or Die
10. Convergence
11. Northern Lights
12. Depuis Le Début


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Helik Helik | Web | 19. march 2013 at 17:55 | React

já myslela, že vyjde 21. května..

2 Ida Ida | 20. march 2013 at 16:44 | React

Hlavně ať už vyjde!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama